OPAŁ I PALLET

Piecyk kominkowy Ekopiec to połączenie nowego poziomu wydajności i wiarygodności. Połączono tutaj wiedzę zdobytą przez lata doświadczeń z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, dzięki czemu możemy zaoferować nowe rozwiązania nie znane dotychczas na rynku.

Piecyk kominkowy posiada:
– pojemny zasobnik na paliwo z dużą wygodną pokrywą
– ukryty uchwyt na drzwiczkach
– wysoko wydajny wymiennik ciepła – nawilżacz powietrza.

Nieduże gabaryty pieca pozwolą na ustawienie na niewielkiej przestrzeni, a dzięki szybie, zapewni niesamowite doznania wizualne. Dostępność w 3 kolorach ułatwia dopasowanie Ekopieca do każdego wnętrza.

Ekologia za grosze
Piecyk kominkowy

Bardzo cichy i godny zaufania
Dzięki optymalnej technologii i wykorzystaniu najlepszych, dostępnych na rynku materiałów.

Ekologiczny
Dzięki zastosowaniu pelletu oraz nieszkodliwej emisji spalin do atmosfery.

Ekonomiczny i prosty
W codziennej eksploatacji. Możliwość zastosowania nawet w pomieszczeniach bez kanałów kominowych.

Rozumiejąc potrzebę ochrony środowiska naturalnego zapoczątkowała 2008 rok kolejną nowoczesną konstrukcją ekologicznego urządzenia grzewczego, jakim jest Kominek z płaszczem wodnym oraz automatycznym podawaniem i spalaniem paliwa – pellets lub ręcznym podawaniem i spalaniem drewna kominkowego i brykietu. Kominki wyposażone są w automatykę (wraz z pilotem do włączania i wyłączania oraz regulacji temperatury) oraz zasobnik na paliwo typu pellet z podajnikiem zasilającym automatycznie palnik. Opcjonalnie można wyposażyć w moduł GSM (włączanie / wyłączania przez SMS). Niniejsze ekologiczne urządzenie grzewcze cechuje nowoczesna i sprawna technologia automatycznego podawania i rozpalania granulowanego paliwa – pellets, a także duża komora paleniska z panoramiczną szybą.

Kominek z płaszczem wodnym, cechuje najnowsza technologia automatycznego podawania i spalania paliwa (pellets) oraz duża komora paleniska z panoramiczną szybą. Niniejszy kominek wyposażony jest w automatykę (wraz z pilotem oraz modułem GSM do włączania i wyłączania przez SMS) oraz zasobnik na paliwo typu pellet z podajnikiem zasilającym automatycznie palnik.